Skyrunning dres s kapsami


Místo pro váš potisk
Oblast bez potisku

Skyrunning dres s kapsami má přiléhavý unisex střih, na těle sedí pevně. Ženy většinou volí svoji obvyklou velikost, mužům spíše vyhovuje dres o jednu velikost větší, než jsou zvyklí.

Dres je vyroben kombinaci materiálů Bongo light a Fitex. Hlavní díly dresu včetně kapes jsou z pružného avšak dostatečně pevného materiálu Bongo light, který je maximálně prodyšný a rychleschnoucí díky své prolamované síťované struktuře. Ramena, lem krku a boční díly přecházející do spodní části rukávu jsou z velmi pružného a hladkého materiálu Fitex, pro větší přizpůsobení tvaru těla a zvýšení komfortu také díky možnosti technologie CLEAN CUT - zapravení bez nití.

Dres má na předním díle dlouhý celopropínací zip se stop jezdcem a vrchní krytkou, kulatý výstřih s nízkým lemem, krátké vsazené rukávy se spodním dílkem s CLEAN CUT zakončením, dvě menší svislé zipové kapsy na drobnosti, na zadním díle je objemná dvojdílná kapsa s klopou zabraňující vypadávání věcí i při značném zatížení,  spodní okraj dresu je zakončený 4 cm širokou jemnou protiskluzovou gumou s reflexním prvkem.

Kód: at895
Materiál: Bongo light + Fitex
Varianty: unisex
Velikosti: XXS / XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL