Proč oblečení od ATEX sportswear

30 LET
ZKUŠENOSTÍ
Naše oblečení testují špičkoví evropští sportovci, včetně mistrů světa a olympijských vítězů, a to již více jak třicet let.
Datový zdroj 4
ČESKÝ
VÝROBEK
Veškeré naše oblečení je šito výhradně v našich dílnách v České republice.
Datový zdroj 1
ZÁRUKA
TŘI ROKY
Vzhledem ke kvalitě našeho oblečení si můžeme dovolit garantovat nadstandardní tříletou záruku.
Datový zdroj 3
KVALITNÍ
MATERIÁLY
Používáme kvalitní materiály od renomovaných evropských firem.
Datový zdroj 10
KRÁTKÉ TERMÍNY
DODÁNÍ
Nabízíme krátké termíny dodání přizpůsobené potřebám zákazníka. Standardní doba dodání 4 - 6 týdnů v závislosti na velikosti objednávky a ročním období, ve zcela výjimečných případech jsme však schopni dodat oblečení i během několika dní.
Datový zdroj 2
ŽÁDNÉ
DODATEČNÉ NÁKLADY
Ke každé zakázce nabízíme zaslání velikostní sady či textilní barevnice zdarma. Poštovné zdarma nabízíme pro zakázky v hodnotě nad 10 tisíc Kč.
Datový zdroj 6
SUBLIMAČNÍ
TISK
Tisk provádíme sublimační metodou, při níž nejsou žádná designová či barevná omezení a je zaručena stálobarevnost oblečení.
Datový zdroj 7
JEDNODUCHÉ
DOOBJEDNÁNÍ
Nemáme stanoveno žádné minimální množství pro doobjednané oblečení.
Datový zdroj 12
INDIVIDUÁLNÍ
PŘÍSTUP
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, po celý průběh výroby s ním komunikují stejní lidé, snadno dosažitelní na telefonu či emailu.
Datový zdroj 11
PROPORČNÍ DESIGN
PRO KAŽDOU VELIKOST
V případě objednání více velikostí od jednoho typu oblečení, zpracováváme grafiku pro každou velikost individuálně tzn. proporčně zmenšíme či zvětšíme loga a další design pro každou velikost zvlášť.
Datový zdroj 9
DĚTSKÉ A ATYPICKÉ
VELIKOSTI BEZ PROBLÉMŮ
I pro atypické či nesportovní postavy jsme schopní vyrobit oblečení, které jim bude sedět. Většinu sortimentu nabízíme i v dětských velikostech, a to pro děti od výšky 122 cm.
Datový zdroj 8
VÍCE SPORTŮ
MÉNĚ STAROSTÍ
Nabízíme výrobu oblečení pro mnoho sportovních odvětví - tím je zajištěno, že zákazník má pro všechny své sportovce oblečení ve stejné barvě i kvalitě. Pro zákazníka jsme schopni vyrobit i textilní reklamní bannery či beachflagy pro propagaci jeho firmy či klubu.