Adresa

ATEX - spol. s r. o. 
Vážného 3
621 00 Brno 

Tel.(Brno): +420 734 201 557 
Tel.(Praha): +420 734 611 758 
Tel.(Jeseník): +420 735 121 545 

Fakturační adresa

ATEX - spol. s r. o. 
Vážného 3 
Brno 621 00 

IČ: 46963146 
DIČ: CZ46963146 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C,vložka 6500 

Prodejna Praha

Žitná 3 
110 00 Praha 1
Tel.: +420 734 611 758
E: obchod2@atexsport.cz
 
Otevřeno:
Po - Čt: 10 - 19 hod.
Pá: 10 - 18 hod.

Prodejna Brno

Vážného 3
621 00 Brno
Tel.: +420 734 201 557
E: obchod@atexsport.cz
 
Otevřeno:
Po - Pá: 9 - 18 hod. 

Prodejna Jeseník

Rejvízská 84
790 01 Jeseník
Tel.: 735 121 545 
E: obchod3@atexsport.cz 
 
Otevřeno:
Po: 9 - 15 hod. 
Út: 10 - 17 hod. 
St: 9 - 15 hod.
Čt: 9 - 17 hod. 
Pá: 9 - 15 hod.
Jméno: Tel.: E-mail:
Martina Kvasnicová Eshop, katalogové oblečení, materiály, střihy, velikostní tabulky 730 515 965 martina@atexsport.cz
Lucie Rudinská Příjem objednávek s individuálním potiskem, termíny dodání, platební podmínky 733 437 477 lucie@atexsport.cz
Oldřich Sova Marketing, fakturace, internet, reklama, platební podmínky, velkoobchod 603 194 490 olda@atexsport.cz
Andrea Vonková Fakturace, platební podmínky, účetnictví, termíny dodání, personalistika 734 201 556 andrea@atexsport.cz
Alena Fridrichová Výroba, materiály, střihy, velikostní tabulka, platební podmínky, termíny dodání, reklamace 604 214 040 alena@atexsport.cz
Michal Fridrich Materiály, potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu, barevnost, reklamní potisk 604 233 166 michal@atexsport.cz
Tomáš Kalina Potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu, barevnost 732 358 737 tomas@atexsport.cz
Jitka Andrýsková Potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu, barevnost 730 515 966 jitka@atexsport.cz
Jan Brettschneider Potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu, barevnost 603 507 236 jan@atexsport.cz
Jana Nováková Eshop, výroba, velikostní tabulka, termíny dodání, reklamace 731 991 295 jana@atexsport.cz
Eva Šuplerová Střihy, materiály, technologie, velikostní tabuka 739 331 996 eva@atexsport.cz
Jarmila Šarmanová Výroba Jeseník 733 188 524 jesenik@atexsport.cz
Michal Kautz Výroba Jeseník 733 735 565 kautz@atexsport.cz
Kontaktní osoby:
Martina Kvasnicová
martina@atexsport.cz
730 515 965
Lucie Rudinská
lucie@atexsport.cz
733 437 477
Oldřich Sova
olda@atexsport.cz
603 194 490
Andrea Vonková
andrea@atexsport.cz
734 201 556
Alena Fridrichová
alena@atexsport.cz
604 214 040
Michal Fridrich
michal@atexsport.cz
604 233 166
Tomáš Kalina
tomas@atexsport.cz
732 358 737
Jitka Andrýsková
jitka@atexsport.cz
730 515 966
Jan Brettschneider
jan@atexsport.cz
603 507 236
Jana Nováková
jana@atexsport.cz
731 991 295
Eva Šuplerová
eva@atexsport.cz
739 331 996
Jarmila Šarmanová
jesenik@atexsport.cz
733 188 524
Michal Kautz
kautz@atexsport.cz
733 735 565

Representatives

Zastúpenie Slovensko

ATEX Sportswear SK, s.r.o.
SNP 1249/62
Poprad 058 01
Web: www.atexsport.sk
E-mail: info@atexsport.sk
Phone: +421 911 255 708

Representative for Great Britain

Jana Sikorova
E-mail: siki@atexsport.cz
Phone: +447 834 385 757

Représentant commercial France

Michaela Mullerova
E-mail: michaela@atexsport.cz
Phone: +33 (0) 787 653 359

Representant för Sverige, Finland, Danmark

NB Nordic Sport Products
E-mail: info@nbnordic-sport.com
Phone: +46 (0)70 358 44 30

Representative for Norway

ATEX ANS
Web: www.atexsport.no
E-mail: katkaj@me.com
Phone: +47/(0)458 72 990

Vertretung Österreich

XA Sports
Linzer Straße 406
1140 Wien
Web: www.xasports.at
E-mail: alexandra.artner@xasports.at
Phone: +43/(0)664 920 87 79

Magyarországi képviselet

Iveta Plavecká
Web: www.atexsport.hu
E-mail: info@atexsport.hu
Phone: +36 70 309 4658

Representante para España

Bonés Sports
E-mail: bones@bones-sports.com
Phone: (+34) 657 519393

Официальный представитель в Республике Беларусь

Ski World Ltd.
13, Severniy side street
220036, Minsk, Belarus
Web: www.skimir.com
E-mail: skiworld2006@gmail.com
Phone: +375 17-226-47-791140

Representante para Mexico

Lucie Fabián
E-mail: fabian@atexsport.cz
WhatsApp: +420 605 924 429