VYSTÝLKY PRO CYKLISTIKU A TRIATLON

Používáme pouze kvalitní vystýlky, které pro nás vyrábí renomovaná italská společnost  TMF s.n.c.  Pro cyklistiku používáme vystýlky ve variantě SPORT a PROFI, dálkovým cyklistům nabízíme i čtyřvrstvé vystýlky ELITE a CHAMPION. V naší nabídce naleznete i vystýlku pro děti (HOBBY), stejně jako speciální vystýlku do triatlonového oblečení (TRIATLON).

Všechny vystýlky jsou bezešvé, anatomicky tvarované, s antibakteriální úpravou. Vystýlky mají  certifikát OEKO Standard 100 a jsou pratelné v teplotách od 40 °C do 90 °C.

Obecně platí: čím vyšší řada, tím více má  vystýlka vrstev a tím je i tužší. Tužší vystýlka se hodí  na delší tratě, měkčí “pohodlnější” je vhodná na kratší vzdálenosti. Pro třívrstvé vystýlky udává výrobce zachování optimálního pohodlí cyklisty pro více jak 4 hodiny nepřetržité jízdy, pro čtyřvrstvé je to  8 hodin. Výběr vystýlky je ovšem často individuální záležitostí, hodně záleží na osobním pocitu sportovce. Vystýlka, která vyhovuje jednomu sportovci, nemusí nutně zcela vyhovovat i druhému. Za příklad můžeme dát  Martinu Sáblíkovou, která  používá vystýlku naší “základní”  řady SPORT.

 

Vystýlka SPORT pánská

Třívrstvá pánská  cyklo vystýlka, vhodná pro většinu sportovních cyklistů. Ideální pro střední vzdálenosti, do čtyř hodin nepřetržité jízdy.
Rychleschnoucí povrchový materiál obsahující ionty stříbra zajišťuje permanentní antibakteriální ochranu.


Délka vystýlky: 38 cm

Vystýlka SPORT dámská

Dvouvrstvá dámská cyklo vystýlka, vhodná pro  většinu sportovních cyklistek. Ideální pro střední vzdálenosti, do čtyř hodin nepřetržité jízdy. Rychleschnoucí povrchový materiál obsahující ionty stříbra zajišťuje permanentní antibakteriální ochranu. Narozdíl od pánské sport vystýlky je tato v přední části zkrácená a vyhovuje tak lépe anatomii ženského těla.


Délka vystýlky: 30 cm

Vystýlka PROFI pánská

Třívrstvá pánská vystýlka z vysoce elastického polyesteru, který zajišťuje maximální prodyšnost a rychleschnoucí efekt. Speciální struktura použitého materiálu obsahuje  ionty stříbra, které lépe zabraňuji vzniku a množení bakterií.


Délka vystýlky: 37,5 cm

Vystýlka PROFI dámská

Třívrstvá dámská vystýlka z vysoce elastického polyesteru, který zajišťuje maximální prodyšnost a rychleschnoucí vlastnosti. Speciální struktura použitého materiálu obsahuje ionty stříbra, které lépe zabraňuji vzniku a množení bakterií. Narozdíl od pánské profi vystýlky je tato v přední části zkrácená  a vyhovuje tak lépe anatomii ženského těla.


Délka vystýlky: 33,5 cm

Vystýlka TRIATLON

Jednovrstvá vystýlka vyvinutá speciálně pro triatlon. Vystýlka je oproti těm cyklistickým tenčí, díky tomu je lehčí a rychleji usychá. Unikátní struktura použitého materiálu obsahuje ionty stříbra, které lépe zabraňuji vzniku a množení bakterií. Tuto vystýlku používá mimo jiné i nejlepší český triatlonista  Filip Ospalý.


Délka vystýlky: 17 cm

Vystýlka HOBBY

Dvouvrstvá vystýlka vhodná pro sváteční cyklisty. Díky své velikosti ji používáme především pro děti, často ji ale volí i ženy. Vhodná na kratší vzdálenosti, do dvou hodin nepřetržité jízdy.


Délka vystýlky: 28,5 cm

Vystýlka ELITE

Čtyřvrstvá pánská vystýlka z vysoce elastického polyesteru, který zajišťuje maximální prodyšnost a rychleschnoucí efekt. Speciální struktura použitého materiálu obsahuje ionty stříbra, které lépe zabraňují vzniku a množení bakterií. Povrchový materiál se skládá z uhlíkové tkaniny a díky svému antistatickému efektu oddaluje svalovou únavu. Inovovaná čtyřvrstvá technologie zajišťuje lepší absorpci nárazů a tím i větší pohodlí sportovce. Ideální pro dlouhé vzdálenosti, až 8 hodin nepřetržité jízdy.


Délka vystýlky:  37 cm

Vystýlka MTB ELITE

Čtyřvrstvá univerzální vystýlka z vysoce elastického polyesteru, který zajišťuje maximální prodyšnost a rychleschnoucí efekt. Speciální struktura použitého materiálu obsahuje ionty stříbra, které lépe zabraňuji vzniku a množení bakterií. Inovovaná čtyřvrstvá technologie zajišťuje lepší absorpci nárazů a tím i větší pohodlí sportovce. Svou konstrukcí je vhodná pro horská kola.


Délka vystýlky:  37 cm

Vystýlka CHAMPION

Čtyřvrstvá univerzální vystýlka z vysoce elastického polyesteru, který zajišťuje maximální prodyšnost a rychleschnoucí efekt. Speciální struktura použitého materiálu obsahuje  ionty stříbra, které lépe zabraňuji vzniku a množení bakterií. Inovovaná čtyřvrstvá technologie zajišťuje lepší absorpci nárazů a tím i větší pohodlí sportovce. Tuto vystýlku máme v nabídce pro cyklisty, kterým fyziognomicky nesedí vystýlka ELITE.


Délka vystýlky: 36 cm