Materiály, vlastnosti, složení, gramáž

Asteria

Příjemný, velmi pružný, lehký a jemný materiál, který se vyznačuje odolností proti zápachu a plísním. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 80% polyester, 20% elastan
Gramáž: 140 g/m2

Amazon

Odolný, hladký, splývavý, materiál vyšší gramáže, téměř nepružný, s mírným pobrusem rubové strany pro vyšší komfort sportovce. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 300 g/m2

Batex

Příjemný, měkký, hladký materiál připomínající jemnou bavlnu. Díky polyesteru má materiál funkční vlastnosti jako rychlé schnutí, lehkost, minimální mačkavost a možnost sublimačního potisku.

Složení: 95% polyester, 5% elastan
Gramáž: 180 g/m2

Bavlna-espan

Pružný materiál matného vzhledu, na omak velmi příjemný a přírodní, se zvýšenou odolností proti oděru. Díky přidanému elastanu je materiál velmi elastický a tvarově stálý, při zachování všech pozitivních vlastností přírodní bavlny.

Složení: 89 % bavlna, 11 % elastan
Gramáž: 220 g/m2

Bongo

Příjemný, rychleschnoucí, lehký a velmi prodyšný materiál se zajímavou strukturou síťovaného charakteru. Materiál je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však vyšší pevnost a neprověšuje se při zatížení v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100 % polyester
Gramáž: 130 g/m2

Bongo light

Velmi lehký, pružný, prodyšný a rychleschnoucí materiál se zajímavou strukturou síťovaného charakteru. Materiál je pružný ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však vyšší pevnost a neprověšuje se při zatížení v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100 % polyester
Gramáž: 110 g/m2

Coolsense

Extrémně lehký, pružný a prodyšný materiál s výraznější prolamovanou strukturou. Konstrukce úpletu podporuje rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Materiál je na omak jemný a měkký. Mírně saténový vzhled zvýrazňuje specifickou strukturu. Materiál je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však pevnost a minimalizuje prověšování při zatížení v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 90 g/m2

Coolspark

Lehký, rychleschnoucí, prodyšný materiál s charakteristickou prolamovanou strukturou na lícové straně a hladkou rubovou stranou. Konstrukce úpletu podporuje rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Na omak je materiál jemný, měkký a pružný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 135 g/m2

Coolswift

Lehký, prodyšný, pružný materiál, s jemnou strukturou na lícové straně a mírně zvýšenou odolností proti oděru. Konstrukce úpletu podporuje rychlý odvod potu od těla a následné schnutí. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 130 g/m2

Coolsky

Ultra lehký, rychleschnoucí, prodyšný materiál s jemnou perforvanou strukturou a chladivým efektem rubové strany díky specifické kombinaci polyesterových a polyamidových vláken. Materiál je na omak velmi jemný, měkký a hladký, vzhledově mírně saténový. Je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však pevnost a minimalizuje prověšování při zatížení v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100 % polyester
Gramáž: 85 g/m2

Denoder

Velmi lehký, zcela nepružný materiál, hladký na omak, vzhledově jemně lesklý. Materiál se vyznačuje vysokou odolností proti zatrhávání. Svými vlastnostmi odkazuje na dříve velice oblíbený materiál Dederon.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 100 g/m2

Denoder mesh

Extrémně lehký, zcela nepružný materiál, hladký na omak, vzhledově jemně lesklý, s výraznou perforovanou strukturou pro maximální vzdušnost a prodyšnost. Materiál se vyznačuje vysokou odolností proti zatrhávání. Svými vlastnostmi odkazuje na dříve velice oblíbený materiál Dederon. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 80 g/m2

Dista

Příjemný, měkký, hladký a pružný materiál, který je díky své drobně perforované struktuře velmi prodyšný a vzhledově efektní. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 93 % polyester, 7% elastan
Gramáž: 220 g/m2

Dryclim

Lehký, prodyšný, měkký, mírně pružný materiál s vynikající funkci dry-clim podporující rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Lícová strana materiálu je hladká s obdélníkovou strukturou, rubová strana je počesaná a tvoří příjemný lehce hřejivý povrch, který nelepí se na pokožku těla a působí velmi komfortně. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 215 g/m2

Dryclim athletic

Extrémně lehký, rychleschnoucí, prodyšný materiál s jemnou prolamovanou strukturou na lícové straně a hladkou rubovou stranou. Konstrukce úpletu spolu s vynikající funkcí dry-clim podporuje rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Materiál je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však vyšší pevnost a neprověšuje se při zatížení v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 105 g/m2

Dryclim light

Odlečnená varianta materiálu Dryclim. Velmi lehký, prodyšný, měkký, pružný materiál s vynikající funkci dry-clim podporující rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Lícová strana materiálu je hladká s jemnou strukturou, rubová strana je počesaná a tvoří příjemný lehce hřejivý povrch, který nelepí se na pokožku těla a působí velmi komfortně. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 170 g/m2

Drystorm

Velmi pružný třívrstvý materiál s membránou DryStorm odolnou proti větru a vodě, při zachování prodyšnosti. Materiál je oboustranně hladký, bez zateplení rubové strany, příjemný, měkký a vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 70 % polyester, 20 % elastan, 10 % polyuretan
Gramáž: 270 g/m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 7.500 g/m2/24h

Ekynox

Velmi lehký, rychleschnoucí, prodyšný materiál s výraznou prolamovanou strukturou na lícové straně a hladkou rubovou stranou. Konstrukce úpletu podporuje rychlý odvod potu od těla a velmi rychlé schnutí. Materiál se vyznačuje zvýšenou odolností proti zápachu a plísním díky obsahu carbonových vláken na rubové straně. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 99% polyester 1% carbon vlákno
Gramáž: 120 g/m2

Fitex

Extrémně pružný materiál, vyznačující se schopností maximálně se přizpůsobit tvaru těla díky pružnosti do všech stran. Materiál je lehký, rychleschnoucí, jemný a hladký. Struktura úpletu je odolnější proti zatržení a umožňuje clean-cut technologii - tedy možnost ustřižení materiálu bez následného zapravení. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 70 % polyester 30 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

Fleece

Velmi příjemný, měkký, pružný, hřejivý materiál s oboustranným počesem. Vyznačuje se nízkou gramáží i při poměrně silném úpletu a zvýšenou odolností.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 240 g/m2

Golford

Lehký, pružný, velice jemný a prodyšný úplet. Vyznačuje se vysokou odolností i při opakovaném praní, nesrážlivý. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 125 g/m2

Espan

Velmi pružný, hladký, jemný materiál matného vzhledu, umožňující velkou volnost pohybu. Zvýšená denzita vlákna zajišťuje menší průsvitnost materiálu a optimální přizpůsobení tvaru těla, při zachování tvarové stálosti oděvu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 86% polyester, 14% elastan
Gramáž: 190 g/m2

Espan athletic

Velmi pružný, měkký, hladký materiál matného vzhledu s vysokou hustotou vlákna, rychleschnoucí, výborně prodyšný a trvanlivý. Materiál působí teplejším dojmem, není však počesaný a svými vlastnostmi proto ideální do přechodného proměnlivého počasí.

Složení: 86% polyamid, 14% elastan
Gramáž: 230 g/m2

Espan color

Velmi pružný, hladký, jemný materiál matného vzhledu, umožňující velkou volnost pohybu, optimální přizpůsobení tvaru těla, při zachování tvarové stálosti oděvu. V nabídce v mnoha barevných variantách.

Složení: 80 % polyamid, 20 % elastan
Gramáž: 190 g/m2

Espan fit

Velmi pružný, měkký materiál střední gramáže se zvýšenou odolností proti oděru. Materiál je příjemný, splývavý, na omak hladký, vzhledově matný. Díky vysoké hustotě vlákna se optimálně přizpůsobuje tvaru těla. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 74 % polyester, 26 % elastan
Gramáž: 180 g/m2

Espan grit

Velmi pružný, měkký materiál vyšší gramáže se zvýšenou odolností proti oděru. Materiál je příjemný, splývavý, na omak hladký, vzhledově matný. Díky vysoké hustotě vlákna a maximální pružnosti se optimálně přizpůsobuje tvaru těla a lze dosáhnout i mírné komprese při zachování neprůhlednosti materiálu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 86 % polyester, 14 % elastan
Gramáž: 240 g/m2

Espan shield

Velmi pružný, hladký materiál vyšší gramáže s obdobnými charakterovými vlastnostmi jako materiál Espan. Působí pevnějším dojmem, přesto umožňuje velkou volnost pohybu. Zvýšená denzita vlákna zajišťuje menší průsvitnost materiálu a optimální přizpůsobení tvaru těla, při zachování tvarové stálosti oděvu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 80 % polyester, 20 % elastan
Gramáž: 240 g/m2

Espan speed

Velmi pružný materiál střední garmáže se speciální konstrukcí úpletu s podélnými pruhy, které podporují rychlejší ventilaci a obtékání vzduchu. Používá se na konkrétní panely rychlostních dresů. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 80 % polyester, 20 % elastan
Gramáž: 225 g/m2

Espan thermo

Velmi pružný, měkký materiál, svými vlastnostmi vhodný do přechodného proměnlivého počasí. Lícová strana je hladká a matná, rubová strana je mírně počesaná a tvoří komfortní hřejivý povrch, při zachování malého objemu materiálu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 88 % polyester, 12 % elastan
Gramáž: 267 g/m2

Jabapex

Příjemný, měkký, mírně pružný materiál, který díky svému složení (50% bavlna / 50% polyester) kombinuje výhody přírodních a umělých vláken. Bavlna zajišťuje komfortní pocit při nošení, dobrou savost materiálu a zvýšení odolnosti proti oděru. Polyester podporuje funkční vlastnosti jako rychlost schnutí, lehkost, snížení mačkavosti a možnost sublimačního potisku s lehce melírovaným efektem. Materiál je jemný a hladký na omak, vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 50 % bavlna, 50 % polyester
Gramáž: 150 g/m2

Luvia

Extrémně lehká nepružná tkanina s hydrofobním zátěrem, který zajišťuje vysokou odolnost proti vlhkosti při zachování maximální prodyšnosti. Na omak jemný a hladký, vzhledové matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 70 g/m2

Meryl

Velmi pružný, lehký a rychleschnoucí materiál matného vzhledu, na omak příjemný, měkký, sametově hladký. Umožňuje velkou volnost pohybu, optimální přizpůsobení tvaru těla, při zachování tvarové stálosti oděvu.

Složení: 75 % polyamid, 25 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

Mesh

Extrémně pružný materiál s jemnou síťovanou strukturou a nízkou gramáží. Na omak příjemný a měkký. Umožňuje velkou volnost pohybu a maximální přizpůsobení tvaru těla. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 81 % polyester, 19 % elastan
Gramáž: 140 g/m2

Mesh bike

Velmi lehký rychleschnoucí a prodyšný materiál s výraznou perforovanou strukturou. Konstrukce materiálu je hrubší a tření odolnější. Je pružný pouze ve směru do šířky, čímž zajišťuje dostatečnou volnost pohybu, ve směru do délky je pevný a neprověšuje se při zatížení kapes a v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 115 g/m2

Mesh cube

Lehký oboustranně pružný materiál s jemnou síťovanou čtvercovou strukturou a nízkou gramáží. Na omak příjemný a měkký. Umožňuje velkou volnost pohybu a maximální přizpůsobení tvaru těla. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 90 % polyester, 10 % elastan
Gramáž: 120 g/m2

Mikrotex

Příjemná neelastická tkanina matného vzhledu, na omak jemně sametově hladká. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 125 g/m2

Modal

Přírodní materiál s obsahem elastanu. Materiál je velmi příjemný, měkký, pružný, splývavý také vzhledem k vyšší gramáži, vyniká především svojí stálostí a odolností. Nemění své vlastností ani po opakovaném praní díky hladkému povrchu modalových vláken, které zabraňují porušení struktury. Nedochází tak ke vzniku šedého tvrdého povrchu a efektu plstnatění známého při praní bavlněných úpletů.

Složení: 93 % modal, 7 % elastan
Gramáž: 310 g/m2

Noviento

Extrémně lehký, nepružný šusťákový materiál s povrchovou úpravou, odolný proti větru a vlhkosti. Na omak příjemný, hladký, měkký, vzhledově matný.

Složení: 100% polyamid
Gramáž: 45 g/m2

Pave

Lehký materiál s minimální pružností, na omak příjemný, měkký, hladký, jemně lesklého vzhledu. Na lícové straně je aplikován hydrofobním zátěr, díky kterému je materiál odolný proti vlhkosti, při zachování maximální prodyšnosti. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 140 g/m2

Pavera

Lehká, pružná a rychleschnoucí tkanina, která se vyznačuje velmi dobrou prodyšností a odolností. Na omak příjemný a hladký materiál matného vzhledu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 87 % polyester, 13 % elastan
Gramáž: 150 g/m2

Polyester

Lehký, prodyšný, mírně pružný materiál, vyznačující se zejména zvýšenou odolností proti oděru. Výrazná prolamovaná struktura materiálu zajišťuje rychlý odvod potu od těla a rychlé schnutí. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 140-160 g/m2

Polyester tube

Příjemný, měkký, pružný, hladký materiál připomínající jemnou jemnou bavlnu. Díky polyesteru má materiál funkční vlastnosti jako rychlé schnutí, lehkost, minimální mačkavost a možnost sublimačního potisku. Materiál je dodávaný ve formě tubusu a určený výhradně pro výrobu bezešvých šátků. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100 % polyester
Gramáž: 140 g/m2

Rainflex

Velmi lehký dvouvrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti vodě a větru se zachováním prodyšnosti. Materiál je mírně pružný, měkký a příjemný na těle. Spodní vrstva síťované struktury pohlcuje vnitřní vlhkost a rovnoměrně ji tak přivádí k membráně.

Složení: 100% polyamid + membrána (100% polyester)
Gramáž: 100 g/m2
Vodní sloupec: 8000 mm
Prodyšnost: 2400 g/m2/24h

Rainfor

Extrémně lehký dvouvrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti vodě a větru se zachováním prodyšnosti.

Složení: 100% polyester + membrána (100% polyester)
Gramáž: 53 g/m2
Vodní sloupec: 8000 mm
Prodyšnost: 2400 g/m2/24h

Rainsoft

Extrémně lehký, pružný, dvouvrstvý membránový materiál s povrchovou úpravou, odolný proti větru a vodě. Na omak příjemný, hladký, měkký, vzhledově matný. K dispozici v černé a fluo žluté variantě.

Složení: 100% polyester + membrána
Gramáž: 53 g/m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 7.400 g/m2/24h

Relif

Lehký, pružný, splývavý a prodyšný materiál s jemnou reliéfní strukturou, která podporuje rychlé schnutí a vytváří zajímavý vzhled.

Složení: 92 % polyester, 8 % elastan
Gramáž: 150 g/m2

Roubaix

Pružný, příjemný, měkký a prodyšný materiál s vysokou tepelnou izolací i při extrémních klimatických podmínkách. Lícová strana materiálu je hladká a matná, rubová strana je počesaná a tvoří jemný hřejivý fleecový povrch. Materiál je nesrážlivý, odolný proti zápachu a plísním. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 86 % polyester, 14 % elastan
Gramáž: 250 g/m2

Roubaix color

Velmi pružný, příjemný, měkký a prodyšný materiál s vysokou tepelnou izolací i při extrémních klimatických podmínkách. Lícová strana materiálu je hladká a matná, rubová strana je počesaná a tvoří jemný hřejivý fleecový povrch. Materiál je nesrážlivý, odolný proti zápachu a plísním. V nabídce v mnoha barevných variantách.

Složení: 86 % polyamid, 14 % elastan
Gramáž: 250 g/m2

Rudy

Příjemný, lehký, prodyšný, rychleschnoucí materiál s jemnou čtvercovou a drobně perforovanou strukturou. Materiál je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však vyšší pevnost a neprověšuje se při zatížení kapes a v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 95% polyester, 5 % elastan
Gramáž: 120 g/m2

Sali

Velmi pružný, lehký, prodyšný materiál s jemnou drobně perforovanou strukturou, která podporuje rychlý odvod potu od těla a následné schnutí. Na omak je materiál hladký, měkký a jemný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 89% polyester 11% elastan
Gramáž: 140 g/m2

Skytech

Extrémně lehký a rychleschnoucí materiál, velmi pružný do všech stran, zároveň pevný a tvarově stálý, prodyšný, s jemnou čtvercovou strukturou. Ideální pro technologii lepených švů. Dále se vyznačuje UV ochranou, odolností proti chloru a díky pružnosti do všech stran umožňuje efekt druhé kůže. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 60 % polyester, 40 % elastan
Gramáž: 83 g/m2

Silver

Velmi lehký, pružný, rychleschnoucí a prodyšný materiál se zvýšenou odolností proti oděru, který je na omak příjemný, hladký, jemný a poskytuje komfortní chladivý efekt. Materiál má matný vzhled.

Složení: 85 % nylon, 15 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

Softshell

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vlhkosti při zachování prodyšnosti. Materiál je velmi odolný vůči oděru. Lícová strana je hladká, matného vzhledu a příjemná na omak, rubová strana má jemný hřejivý fleecový povrch. V mnoha barevných variantách.

Složení: 100% polyester + membrána (100% polyuretan)
Gramáž: 310g/m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 3000 g/m2/24h

Soften

Velmi příjemný, hladký, splývavý a pružný materiál, vyznačující se skvělým odvodem potu díky speciální struktuře rubové strany, která je na omak velmi měkká až sametová a na těle zajišťuje komfortní pocit sucha jíž v průběhu celkového schnutí. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 88 % polyester, 12 % elastan
Gramáž: 225 g/m2

Soften light

Odlehčená varianta materiálu Soften. Velmi příjemný, měkký, hladký, splývavý a pružný materiál, vyznačující se skvělým odvodem potu díky speciální struktuře rubové strany, která je na omak jemná až sametová a na těle zajišťuje komfortní pocit sucha jíž v průběhu celkového schnutí. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 91 % polyester, 9 % elastan
Gramáž: 150 g/m2

Tavolara

Pružný materiál střední gramáže se speciální konstrukcí úpletu, která v kombinaci s mírně skluzovým povrchem zvyšuje odolnost materiálu proti oděru. Materiál je rychleschnoucí, tvarově stálý, na omak hladký, vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 80 % polyester, 20 % elastane
Gramáž: 210 g/m2

Tchendan

Lehký, téměř nepružný materiál, vyznačující se především zvýšenou odolností proti oděru a špíně. Lícová strana materiálu je hladká nebo s jemnou prolamovanou strukturou, rubová strana je počesaná a tvoří příjemný lehce hřejivý povrch.

Složení: 100 % polyester
Gramáž: 190 g/m2

Tritech

Revoluční materiál vyznačující se celou řadou funkčních vlastností. Materiál je rychleschnoucí, lehký, prodyšný, velmi pružný do všech stran, zároveň pevný, tvarově stálý, se zvýšenou odolností proti oděru a působení chloru. Poskytuje UV ochranu a komfort díky efektu druhé kůže. Je ideální pro technologii lepených švů. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 77 % polyester, 23 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

Tritech color

Revoluční materiál vyznačující se celou řadou funkčních vlastností. Materiál je rychleschnoucí, lehký, prodyšný, velmi pružný do všech stran, zároveň pevný, tvarově stálý, se zvýšenou odolností proti oděru a působení chloru. Poskytuje UV ochranu a komfort díky efektu druhé kůže. Je ideální pro technologii lepených švů. V nabídce v několika celobarevných variantách.

Složení: 78 % polyamid, 22 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

Velaro

Velmi pružný materiál střední gramáže se speciální konstrukcí úpletu, která podporuje rychlejší ventilaci a obtékání vzduchu. Kombinací vysokého podílu elastanu s danou gramáží vzniká pevnější materiál s maximální přizpůsobivostí tvaru těla a možností komprese. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 67 % polyester, 33 % elastan
Gramáž: 220 g/m2

Windproof light

Velmi lehký, třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vlhkosti při zachování prodyšnosti, s povrchovou úpravou pro stékání vody. Materiál je pružný, příjemný, měkký, na omak hladký, vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 125 g/m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 9.000 g/m2/24h

Windproof soft

Extrémně lehký, třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vlhkosti při zachování prodyšnosti. Materiál je pružný, na omak hladký, vzhledově matný a díky speciální konstrukci výrazně lehčí a tenčí než ostatní membránové materiály z naší nabídky. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester + membrána (100% polyester)
Gramáž: 95 g/m2
Vodní sloupec: 5.000 mm
Prodyšnost: 8000 g/m2/24h

Windproof zag

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vlhkosti při zachování prodyšnosti, s povrchovou úpravou pro stékání vody. Rubová strana má speciální strukturovaný povrch se schopností rychle odvádět vlhkost k membráně. Materiál je pružný, příjemný, měkký, na lícní straně hladký a vzhledově matný, na rubové straně velmi komfortní a na omak sametový. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 86 % polyester + 14 % elastan
Gramáž: 250 g/m2
Vodní sloupec: 5.000 mm
Prodyšnost: 6.000 g/m2/24h

Windtex

Velmi lehký a pružný, měkký membránový materiál matného vzhledu, příjemný na omak. Materiál je odolný proti větru a vlhkosti při zachování prodyšnosti.

Složení: 100% polyester + membrána 100% polyuretan
Gramáž: 110g/m2
Vodní sloupec: 1.000 mm
Prodyšnost: 1000 g/m2/24h

Zerowind athletic

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě při zachování prodyšnosti a propustnosti potu. Materiál je velmi příjemný na omak, měkký, pružný, lehký, vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 140 g /m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 10.000 g/m2/24h

Zerowind bike

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě při zachování prodyšnosti a propustnosti potu. Materiál je velmi lehký, pružný, příjemný na omak, vzhledově matný. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Vodní sloupec: 8.000 mm
Prodyšnost: 10.000 g/m2/24h

Zerowind black

Teplejší třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě při zachování prodyšnosti, s povrchovou úpravou pro stékání vody. Materiál je hladký, mírně pružný, vzhledově matný, na omak měkký a příjemný, z rubové strany zateplený hřejivou fleecovou vrstvou.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 290 g /m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 11.500 g/m2/24h

Zerowind elastic

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě, skvělými parametry prodyšnosti membrány a s povrchovou úpravou Bio Water repellent pro zlepšení stékání vody z povrchu. Materiál je teplý, velmi pružný do všech stran, měkký, hladký, vzhledově matný, s jemným hřejivým fleecem na rubové straně.

Složení: 86 % polyester, 14 % elastan
Gramáž: 300 g /m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 20.000 g/m2/24h

Zerowind fine

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě, maximálně prodyšný a paropropustný díky speciální pružné membráně. Materiál je velmi příjemný na omak, hladký, jemný, pružný a měkký, vzhledově matný, lehce počesaný z rubové strany. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 100% polyester
Gramáž: 235 g/m2
Vodní sloupec: 8.000 mm
Prodyšnost: 24.000 g/m2/24h

Zerowind light

Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě při zachování prodyšnosti a propustnosti potu. Materiál je hladký, mírně pružný, s jemnou strukturou na lícové straně. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 89 % polyester, 11 % polyuretan
Gramáž: 170 g/m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 7.500 g/m2/24h

Zerowind thermo

Teplejší varianta materiálu Zerowind Light. Třívrstvý membránový materiál s vysokou odolností proti větru a vodě při zachování prodyšnosti, s povrchovou úpravou pro stékání vody. Materiál je hladký, mírně pružný, s jemnou strukturou na lícové straně, z rubové strany zateplený hřejivou fleecovou vrstvou. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 92 % polyester, 8 % polyuretan
Gramáž: 305 g /m2
Vodní sloupec: 10.000 mm
Prodyšnost: 7.500 g/m2/24h