Podrobný průběh výroby

 

Váš tým

Potřebujete týmové oblečení, posíláte nám proto předběžnou poptávku s popisem jednotlivých položek, které členové Vašeho týmu požadují. V ideálním případě přiložíte i odhad  celkového počtu kusů.a grafický návrh.  Nejdříve však zamíříte na  stránku Často kladené dotazy, kde naleznete spoustu užitečných informací. 

Přehled oblečení, které jsme schopni Vám vyrobit, naleznete v sekci Naše oblečení.

 

Atex

Na základě poptávky Vám  zpracováváme cenovou kalkulaci, a to zpravidla do 24 hodin.

 

Váš tým

Posíláte nám souhlas s kalkulací a podklady ke tvorbě návrhu. Ať již v podobě textového popisu, naskenovaného ručně kresleného návrhu či již finálně zhotoveného návrhu v křivkách, spolu s fakturačními údaji Vašeho klubu či firmy. 

Atex

My návrh kontrolujeme a  posíláme Vám ho zpět k posouzení spolu se zálohovou fakturou. V případě tvorby nového návhu, tak činíme až po úhradě zálohové faktury. 

 

Váš tým

Okouzleni návrhem platíte zálohovou fakturu. Případně nás žádáte o poslání vzorkové sady dresů nebo jiného oblečení k zjištění požadovaných velikostí. To není nutné, pokud již znáte velikosti oblečení ATEX, máte blízko k jedné z našich poboček nebo použijete velikostní tabulku.

 

Atex

Jakmile  platba přistane na našem účtu, dokončíme Váš návrh a zašleme Vám ho k posouzení.
 

Váš tým

Pro Vás zpravidla nejtěžší fáze objednání oblečení, kdy Vám v týmu najednou do návrhu mluví úplně všichni, včetně těch, kterým bylo toto oblečení doposud srdečně jedno. Po dlouhých a vyčerpávajících dohadech nám posíláte odsouhlasený návrh.

 

Atex

Vyrábíme oblečení.

 

Váš tým

Čekáte několik, pro Vás dlouhých, týdnů na vyrobené oblečení (mezitím nám posíláte zpět zapůjčenou velikostní sadu oblečení).

 

Atex

Informujeme Vás o přesném datu  zhotovení oblečení a způsobu jeho dodání. V rámci České republiky využíváme služeb DPD a Zásilkovny. Případně si můžete oblečení vyzvednout  přímo v naší výrobě v Brně - Řečkovicích či v Jeseníku.

Před dohodnutým termínem dodání platíte konečnou fakturu. 

Obě strany

Veliká spokojenost.

 

Doobjednání

 

Váš tým

Zjišťujete, že se jeden člen týmu probudil ze zimního (příp. letního) spánku a Vy musíte doobjednat jeden kus oblečením navíc  v nestandardní velikosti :) 

 

Atex

Oblečení s úsměvem a zaťatými zuby doděláváme. Pozor: u doobjednávek učiněných v následujících letech nemůžeme zaručit stejný odstín barev u vyrobeného oblečení jako u původní dodávky, proto doporučujeme zasílat s doobjednávkou i dříve vyrobený kus oblečení ke srovnání barev.