Podrobný průběh výroby

 

Váš tým

Potřebujete týmové oblečení, posíláte nám proto předběžnou objednávku s přibližným počtem kusů a popisem druhu oblečení, případně i grafickým návrhem. 

Přehled oblečení, které jsme schopni Vám vyrobit, naleznete v sekci Naše oblečení.

 

Atex

Na základě poptávky Vám  zpracováváme cenovou kalkulaci. Zpravidla do 24 hodin.

 

Váš tým

Zjišťujete, že naše nabídka je nejlepší, s kalkulací proto souhlasíte a posíláte nám podklady ke tvorbě návrhu popř. návrh zhotovený on-line či Vámi již finálně zhotovený návrh, spolu s fakturačními údaji Vašeho klubu či firmy. 

Na vyžádání Vám případně posíláme objednávkový list (ve formátu xls), do kterého pohodlně doplňujete počty, velikosti a specifikaci jednotlivých položek oblečení. 

 

Atex

My návrh kontrolujeme, případně tvoříme (to až po zaplacení zálohy) a posíláme Vám ho zpět k posouzení spolu se zálohovou fakturou.

 

Váš tým

Okouzleni návrhem platíte zálohovou fakturu. Případně nás žádáte o poslání vzorkové sady dresů či jiného oblečení k zjištění požadovaných velikostí (není nutné, pokud již znáte velikosti oblečení ATEX Sportswear, pokud máte blízko do jedné z našich poboček či pokud použijete velikostní tabulku).

 

Atex

Po připsání platby na náš účet finalizujeme návrh a posíláme Vám jej k odsouhlasení.

 

Váš klub

Pro Vás zpravidla nejtěžší fáze objednání oblečení, kdy Vám v týmu najednou do návrhu mluví úplně všichni, včetně těch, kterým bylo toto oblečení doposud srdečně jedno. Po dlouhých a vyčerpávajících dohadech nám posíláte odsouhlasený návrh.

 

Atex

Vyrábíme oblečení.

 

Váš klub

Čekáte několik, pro Vás dlouhých, týdnů na vyrobené oblečení (mezitím nám posíláte zpět zapůjčenou velikostní sadu oblečení).

 

Atex

Informujeme Vás o přesném datu  zhotovení oblečení a způsobu jeho dodání. Před termínem dodání platíte konečnou fakturu, případně Vám posíláme oblečení na dobírku.

 

Obě strany

Veliká spokojenost.

 

Doobjednání

 

Váš tým

Zjišťujete, že se jeden člen týmu probudil ze zimního (příp. letního) spánku a vy musíte doobjednat jeden kus oblečení v nestandardní velikosti.

 

Atex

Oblečení s úsměvem a zaťatými zuby doděláváme. Pozor: u doobjednávek učiněných v následujících letech nemůžeme zaručit stejný odstín barev u vyrobeného oblečení jako u původní dodávky, proto doporučujeme zasílat s doobjednávkou i dříve vyrobený kus oblečení ke srovnání barev.