Proč oblečení od ATEX sportswear

 

Od kolika kusů vyrábíte oblečení s vlastním potiskem?

Oblečení vyrábíme od minimálního množství jednoho kusu, ekonomicky nejvýhodnější varianta je pro množství 10 ks a více. 

 

Jak dlouho výroba oblečení trvá?

Standardní doba dodání oblečení s vlastním potiskem je 3 - 8 týdnů v závislosti na velikosti objednávky a ročním období, ve výjimečných případech jsme však schopni dodat oblečení i během několika dní. Kratší termíny Vám můžeme slíbit začátkem roku (leden až březen), na jaře a na podzim jsou termíny delší. Na přelomu července a srpna nutno počítat se 14 dny celofiremní dovolené. Lhůta potřebná na výrobu se počítá vždy od data zaplacení zálohové faktury a odsouhlasení grafického návrhu. Výše uvedené termíny se netýkají katalogového oblečení, bez individuálního potisku, to jsme schopni Vám dodat zpravidla během 2 - 3 pracovních dnů.

 

Kolik za oblečení zaplatím?

Cenovou kalkulaci na oblečení s vlastním  potiskem, spolu s dalšími informacemi o průběhu výroby a termínech dodání, Vám rádi zašleme e-mailem. Vaši poptávku prosím směřujte na kolegyni Veroniku. Případné dotazy Vám zodpovíme i na kontaktních tel. číslech.

Cenová nabídka se vždy odvíjí od celkového množství objednaného oblečení, zvažte  proto prosím při zadání poptávky o jaké množství oblečení budete mít v dané sezóně zájem.

 

Jaké jsou platební podmínky?

Po odsouhlasení naší kalkulace požadujeme 50 % z ceny zakázky, zbylou část při předání (tzn. platba v hotovosti nebo na dobírku).  K platbě možno využít náš účet u ČSOB či FIO banky pro slovenské zákazníky.

 

V jakém formátu musím dodat svůj grafický návrh?

Loga či design, který chcete mít umístěn na oblečení, od Vás potřebujeme dodat ve formě křivek nebo-li vektorů. To jsou formáty souborů s příponou typu PDF, CDR, AI, EPS. Pokud máte k dispozici pouze rastrované obrázky v souborech typu JPG, BMP, GIF, zašlete nám je k posouzení, v krajních případech je lze použít. Obecně však platí, že podklad dodaný v rastru, pro Vás znamená ztrátu kvality zobrazeného loga, případně dodatečné náklady, pokud musíme logo překreslit. Více se o problematice vektorů a  rastrů se dozvíte například na wikipedii: vektor vs. rastr.

Další instrukce k tvorbě návrhu: písmo v návrhu musí být rozloženo do křivek, grafiku zpracovanou v programu Adobe Photoshop prosím uložte ve formátu PSD, loga stažená z internetových stránek jsou většinou, pro svou malou velikost, nevhodná

 

Jakým způsobem si mohu hotové oblečení vyzvednout?

Hotové oblečení posíláme v rámci Evropské unie pomocí zásilkové společnosti DPD. Případně si ho můžete vyzvednout v našich prodejnách v Brně, v Jeseníku či v Popradu.