Dámská triatlonová kombinéza s krátkými rukávy ELITE


Místo pro váš potisk
Oblast bez potisku

Dámská triatlonová kombinéza s krátkým rukávem má přiléhavý, anatomicky tvarovaný střih a je vyrobena v kombinaci tří vysoce funkčních materiálů.

Základ vrchní části kombinézy je vyroben z velmi pružného, lehkého a měkkého materiálu Fitex. Raglánové rukávy a středový panel zad jsou zhotoveny z aerodynamického, mírně kompresního materiálu Velaro, který se vyznačuje speciální konstrukcí úpletu pro rychlejší ventilaci a obtékání vzduchu. Spodní část kombinézy je v kombinaci materiálů Velaro na hlavních bočních panelech nohavic a extrémně rychleschnoucího materiálu Tritech ve středové části kalhot.

Kombinéza  má na předním díle celopropínací zip se stop jezdcem, který umožňuje částečné nebo úplné rozepnutí vrchní části a usnadňuje rychlé oblékání. Výstřih s tenkým pružným lemem mírně do tvaru "V". Úzké raglánové rukávy mají délku k loktům a clean-cut zakončení bez dalšího zapravení ve spodním okraji. Na zadním díle jednodílná objemnější kapsa s vrchním překrytem. Spodní, kalhotová část kombinézy je v oblasti pasu zvýšená, čímž vytváří přesah v místě rozepínání zipu. V pase tenká lepená lemovací guma. Nohavice mají délku ke kolenům a jsou zakončené 4 cm širokou jemnou protiskluzovou gumou. V rozkrokové části bezešvý krokový díl, který přechází až do oblasti gumy pro zvýšení komfortu. Vystýlka Triatlon. Reflexní prvky.

Na přání je možné kombinézu zhotovit bez zadní kapsy.

Kód: at553w
Materiál: Fitex + Velaro + Tritech
Varianty: dámská
Velikosti: XS / S / M / L / XL