E-shop En flag En flag En flag
 

ATEX Sportswear - Kontaktní informace

Fakturační údaje

ATEX - spol. s r.o.
Vážného 3
Brno 621 00

Tel.(Brno): +420 541 229 922
Tel.(Praha): +420 734 611 758

 

IČ: 46963146
DIČ: CZ46963146

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C,vložka 6500

Jméno:   Tel.: E-mail:  
Martina Kvasnicová eshop, katalogové oblečení, materiály, střihy, velikostní tabulky 730 515 965 martina@atexsport.cz  
Lucie Rudinská příjem objednávek s individuálním potiskem, termíny dodání, platební podmínky 733 437 477 lucie@atexsport.cz
Oldřich Sova marketing, fakturace, internet, reklama, sponzoring, platební podmínky, velkoobchodní prodej katalogového oblečení 603 194 490 olda@atexsport.cz  
Andrea Vonková fakturace,platební podmínky, účetnictví, termíny dodání, personalistika 734 201 556 andrea@atexsport.cz  
Alena Fridrichová výroba, materiály, střihy, velikostní tabulka, platební podmínky, termíny dodání, reklamace 604 214 040 alena@atexsport.cz  
Michal Fridrich materiály, potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu, barevnost, reklamní potisk 604 233 166 michal@atexsport.cz  
Tomáš Kalina potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu,  barevnost 732 358 737 tomas@atexsport.cz  
Martin Voda jersey-creator, potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu,  barevnost 730 515 966 martin@atexsport.cz  
Jan Brettschneider potisk, grafické práce, podklady a tvorba návrhu,  barevnost 603 507 236 jan@atexsport.cz  
Jana Nováková eshop, výroba, velikostní tabulky, termíny dodání, reklamace 731 991 295 jana@atexsport.cz  
Jarmila Šarmanová výroba Jeseník 733 188 524 jesenik@atexsport.cz  

Najdete nás

 
 
 
 
 
 
 
Map Data
Map data ©2016 Google
 
 
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google
 
 
 
 
Map
Satellite

zobrazit na maps.google.com

 

Representatives

Zastúpenie Slovensko

ATEX Sportswear SK, s.r.o.
SNP 1249/62
Poprad 058 01

Web: www.atexsport.sk
E-mail: info@atexsport.sk
Phone: +421 911 255 708

Vertretung Österreich

XA Sports
Linzer Straße 406
1140 Wien

Web: www.xasports.at
E-mail: alexandra.artner@xasports.at 
Phone: +43/(0)664 920 87 79

Representative for Norway

ATEX ANS
Web: www.atexsport.no
E-mail: katkaj@me.com
Phone: +47/(0)458 72 990

Representative for Great Britain

Jana Sikorova
E-mail: siki@atexsport.cz
Phone: +447 834 385 757

Représentant commercial France

Michaela Mullerova
E-mail: michaela@atexsport.cz
Phone: +33 (0) 787 653 359

Representante para España

Bonés Sports
E-mail: bones@bones-sports.com
Phone: (+34) 657 519393

Representant för Sverige (Finland, Danmark)

NB Nordic Sport Products
E-mail: info@nbnordic-sport.com
Phone: +46 (0)70 358 44 30

Официальный представитель в Республике Беларусь

Ski World Ltd.
13, Severniy side street
220036, Minsk, Belarus

Web: www.skimir.com
Email: skiworld2006@gmail.com
Phone: +375 17-226-47-791140