E-shop En flag CZ flag SK flag HU flag
 

Proč oblečení od ATEX Sportswear

25 LET ZKUŠENOSTÍ
Naše oblečení je testováno špičkovými evropskými sportovci, včetně mistrů světa a olympijských vítězů, a to již více jak dvacet pět let.

ČESKÝ VÝROBEK
Veškeré naše oblečení je šito výhradně v našich dílnách v České republice.

ZÁRUKA TŘI ROKY
Vzhledem ke kvalitě našeho oblečení si můžeme dovolit garantovat nadstandardní tříletou záruku.

KVALITNÍ MATERIÁLY
Používáme kvalitní materiály od renomovaných evropských firem.

KRÁTKÉ TERMÍNY DODÁNÍ
Nabízíme krátké termíny dodání přizpůsobené potřebám zákazníka. Standardní doba dodání 4 - 6 týdnů v závislosti na velikosti objednávky a ročním období, ve zcela výjimečných případech jsme však schopni dodat oblečení i během několika dní.

ŽÁDNÉ DODATEČNÉ NÁKLADY
Ke každé zakázce nabízíme grafické práce přiměřeného rozsahu zdarma, poštovné zdarma, případné zaslání textilní barevnice rovněž zdarma.

SUBLIMAČNÍ TISK
Tisk provádíme sublimační metodou, při níž nejsou žádná designová či barevná omezení a je zaručena stálobarevnost oblečení.

JEDNODUCHÉ DOOBJEDNÁNÍ
Nemáme stanoveno žádné minimální množství pro doobjednané oblečení ani nezvyšujeme cenu doobjednaných položek.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, po celý průběh výroby s ním komunikují stejní lidé, snadno dosažitelní na telefonu či emailu.

PROPORČNÍ DESIGN PRO KAŽDOU VELIKOST
V případě objednání více velikostí od jednoho typu oblečení, zpracováváme grafiku pro každou velikost individuálně tzn. proporčně zmenšíme či zvětšíme loga a další design pro každou velikost zvlášť.

DĚTSKÉ A ATYPICKÉ VELIKOSTI BEZ PROBLÉMŮ
I pro atypické či nesportovní postavy jsme schopní vyrobit oblečení, které jim bude sedět. Většinu sortimentu nabízíme i v dětských velikostech, a to pro děti od výšky 122 cm.

VÍCE SPORTŮ, MÉNĚ STAROSTÍ
Nabízíme výrobu oblečení pro mnoho sportovních odvětví - tím je zajištěno, že zákazník má pro všechny své sportovce oblečení ve stejné barvě i kvalitě. Pro zákazníka jsme schopni vyrobit i textilní reklamní bannery či beachflagy pro propagaci jeho firmy či klubu.