E-shop En flag CZ flag SK flag HU flag
 

Podrobný průběh výroby

Váš tým:

Potřebujete týmové oblečení, posíláte nám proto předběžnou objednávku s přibližným počtem kusů a popisem druhu oblečení, případně i grafickým návrhem. 

Přehled oblečení, které jsme schopni Vám vyrobit, naleznete v sekci Naše oblečení.

Atex:

Na základě poptávky Vám  zpracováváme cenovou kalkulaci. Zpravidla do 24 hodin.

Váš tým:

Zjišťujete, že naše nabídka je nejlepší, s kalkulací proto souhlasíte a posíláte nám podklady ke tvorbě návrhu popř. návrh zhotovený on-line či Vámi již finálně zhotovený návrh, spolu s fakturačními údaji Vašeho klubu či firmy. 

Na vyžádání Vám případně posíláme objednávkový list (ve formátu xls), do kterého pohodlně doplňujete počty, velikosti a specifikaci jednotlivých položek oblečení. 

Atex:

My návrh kontrolujeme, případně tvoříme (to až po zaplacení zálohy) a posíláme Vám ho zpět k posouzení spolu se zálohovou fakturou.

Váš tým:

Okouzleni návrhem platíte zálohovou fakturu. Případně nás žádáte o poslání vzorkové sady dresů či jiného oblečení k zjištění požadovaných velikostí (není nutné, pokud již znáte velikosti oblečení ATEX Sportswear, pokud máte blízko do jedné z našich poboček či pokud použijete velikostní tabulku).

Atex

Po připsání platby na náš účet finalizujeme návrh a posíláme Vám jej k odsouhlasení.

Váš klub:

Pro Vás zpravidla nejtěžší fáze objednání oblečení, kdy Vám v týmu najednou do návrhu mluví úplně všichni, včetně těch, kterým bylo toto oblečení doposud srdečně jedno. Po dlouhých a vyčerpávajících dohadech nám posíláte odsouhlasený návrh.

Atex:

Vyrábíme oblečení.

Váš klub:

Čekáte několik, pro Vás dlouhých, týdnů na vyrobené oblečení (mezitím nám posíláte zpět zapůjčenou velikostní sadu oblečení).

Atex:

Informujeme Vás o přesném datu  zhotovení oblečení a způsobu jeho dodání. Před termínem dodání platíte konečnou fakturu, případně Vám posíláme oblečení na dobírku.

Obě strany:

Veliká spokojenost.

____________________________________

Doobjednání:

Váš tým:

Zjišťujete, že se jeden člen týmu probudil ze zimního (příp. letního) spánku a vy musíte doobjednat jeden kus oblečení v nestandardní velikosti.

Atex:

Oblečení s úsměvem a zaťatými zuby doděláváme. Pozor: u doobjednávek učiněných v následujících letech nemůžeme zaručit stejný odstín barev u vyrobeného oblečení jako u původní dodávky, proto doporučujeme zasílat s doobjednávkou i dříve vyrobený kus oblečení ke srovnání barev.